Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başkan'dan açıklamalar

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Başkan'dan açıklamalar Empty
MesajKonu: Başkan'dan açıklamalar   Başkan'dan açıklamalar Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 10:14 pm

Başkan'dan açıklamalar

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, ''Galatasaray Kulübü'nün, benim başkanlığımda sevgi, saygı ve uyum içinde yönetildiğinden hiçbir Galatasaraylının şüphesi olmamalıdır'' dedi.

Canaydın, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, spor medyasında birkaç gündür sarı-kırmızılı yönetici ve sporcuları yıpratma amacı taşıyan iddialar içeren haberler yer aldığını ve bunun kendisini büyük üzüntüye sevk ettiğini kaydetti.

Açıklamada, şöyle denildi: ''Geçirdiğim rahatsızlık sürecinde ve sonrasında, kulübümüzün yönetimiyle ilgili hususlarda gerekli kararların alınması ve uygulanması bağlamında, yönetim kurulundaki arkadaşlarım büyük bir özveriyle Galatasaray'a hizmetlerine devam etmiş ve yokluğumu hissettirmemişlerdir. Ayrıca hiçbir yöneticimiz, kulüp içindeki görevini basamak yaparak kendi özel işlerinde kullanmaz. Galatasaray Kulübü'nün, benim başkanlığımda sevgi, saygı ve uyum içinde yönetildiğinden hiçbir Galatasaraylının şüphesi olmamalıdır.''

Kaynak: AA

15.11.2007
http://www.ultraslan.com/

Başkan'dan açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-