Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Serkan Çalık Lotto ile anlaştı

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Serkan Çalık Lotto ile anlaştı Empty
MesajKonu: Serkan Çalık Lotto ile anlaştı   Serkan Çalık Lotto ile anlaştı Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 6:14 pm

Galatasaray'ın genç golcüsü Serkan Çalık, İtalyan spor giyim markası Lotto ile 2010 yılına kadar sponsorluk anlaşması imzaladı.

Galatasaray'a, sezon başında Almanya 2. Lig takımlarından Rot Weiss Essen'den transfer olan genç futbolcunun sponsorluk anlaşması, Yeşilköy Polat Champions Bar'da gerçekleştirildi.

İmza töreninde konuşan Lotto Satış Müdürü Bülent Karabıçak, "Serkan'ı Galatasaray'a transferinin ilk gününden beri yakından takip ediyoruz. Kişiliğiyle ve futboluyla daha uzun yıllar Galatasaray'a hizmet edeceğine inanıyoruz" dedi.

Genç futbolcu Serkan, Gençlerbirliği karşısında ilk lig maçında gol attığını belirterek, "Hocam bana güvendiği için görev verdi ve ligdeki ilk maçımda gol attım. Gençlerbirliği maçının zor geçeceğini biliyordum. Biraz heyecan vadı fakat maçın atmosferiyle bundan kurtuldum" diye konuştu.

Serkan ayrıca, UEFA Kupası'nda ilk iki maçtan mağlubiyetle ayrıldıklarını fakat, bundan sonraki maçlardan galibiyetle ayrılmak istediğini söyledi.

Ligdeki son durumuda değerlendiren Serkan, zirve yarışında kendi maçlarına baktıklarını ve diğer rakiplerin kendilerini ilgilendirmediğini belirterek, "Ligde Trabzonspor ile zorlu bir maça çıkacağız. Rakiplerimizle olan puan farklarını önemsemiyorum. Biz kendi maçlarımıza bakıyoruz" dedi.

Bu anlaşma ile Lotto'nun 'Zhero' adlı kramponunu giyecek olan Çalık'ın, taraftarlara dağıtılmak üzere hazırlanacak olan poster ve kartpostal çekimlerininde ilerleyen günlerde yapılacağı öğrenildi.

Kaynak: DHA

15.11.2007
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-