Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Futbolcularımız taraftarımızla buluştu

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Futbolcularımız taraftarımızla buluştu Empty
MesajKonu: Futbolcularımız taraftarımızla buluştu   Futbolcularımız taraftarımızla buluştu Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2007 7:05 pm

Takımımız futbolcularından Volkan Yaman, Serkan Çalık ve Carrusca, sarı-kırmızılı taraftarlarla biraraya geldi. Mecidiyeköy Galatasaray Store'da gerçekleştirilen organizasyonda, taraftarlarla buluşan sarı-kırmızılı oyuncular, hayranlarına Galatasaray'ın lisanslı ürünlerini imzaladı.

Galatasaraylı futbolcular, organizasyon öncesi de basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Volkan Yaman, sezona yüksek tempoda hazırlandıklarını belirterek, ''Haftalar ilerledikçe yorgunluk oldu. Sakatlıklar da buna eklenince takım etkilendi. Sezon başındaki futbolumuzu son dönemde oynayamıyoruz ancak, konsantrasyon eksikliği olmadığını düşünüyorum. Belimdeki rahatsızlık, psikolojik olarak beni etkiledi. Ayrıca Hakan Şükür ve Lincoln'un kadro dışı kalması teknik direktörümüzün bileceği bir iş'' dedi.

Sarı-kırmızılı ekibin genç oyuncularından Serkan Çalık ise Gençlerbirliği karşılaşmasında forma giydiği için büyük mutluluk yaşadığını ve karşılaşma öncesi çok heyecanlı olduğunu belirterek, ''Ayağıma ilk gelen topu iyi değerlendirince güvenim arttı. Böylece heyecan da kalmadı. Maç öncesi forvette görev alan ağabeylerim bana şans dileğinde bulundu, karşılaşma sonrasında da beni tebrik ettiler'' diye konuştu.

Arjantinli oyuncu Carrusca ise ligin zirvesinde olmalarının önemli olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: ''Zirve mücadelesinde yakaladığımız fırsatları da iyi değerlendirdik. UEFA Kupası'nda önemli puanlar yitirdik ama önümüzde maçlar var. Bu karşılaşmalara iyi hazırlanmalıyız. Ayrıca takımdaki herkes ilk 11'de forma giymek ister. Bu benim de dileğim. Kimin forma giyeceği hocanın tercihi. Oynadığım birçok maçta elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Bundan sonra forma giyersem, yine elimden geleni yapacağım.''

Kaynak: AA

14.11.2007
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-