Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maçın ardından

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Maçın ardından Empty
MesajKonu: Maçın ardından   Maçın ardından Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 11:15 pm

Maçın ardından

Galatasaray, Turkcell Süper Lig 12. Haftası'nda kendi sahasında konuk ettiği Gençlerbirliği'ni 3-2 mağlup etti.

Gençlerbirliği karşısında Galatasaray'ın ilk iki golünün sahibi olan Mehmet Topal ile Serkan, sarı-kırmızılı formayla ilk resmi gollerini attılar.

Maçın adamı seçilen Mehmet Topal, Gerets döneminde fazla şans bulamadığını ancak yedek kaldığı zamanlarda veya kadroya alınmadığı zamanlarda bile sürekli çalıştığını ve ümidini hiç yitirmediğini söyledi. Topal, "Bugün gol attığım için mutluyum. Ben çalışıp formayı giymek için uğraşıyorum. Takdir hocalarımın. ben her zaman kendimi hazır tumak zorundayım" ded6i. Topal, Linderoth iyileştiği zaman Feldkamp yine formayı ona verip seni yedek kulübesine oturttursa ne yaparsın ? sorusun üzerine "Yapacak bir şey yok, çalışmaya devam edeceğiz, takdir hocanın" cevabını verdi.

Galatasaray'ın milli futbolcusu Servet Çetin ise ligin en az gol yiyen savunması olduklarını hatırlatarak, "Talihsiz goller yiyoruz. Kalemizde az pozisyon veriyoruz ama kendi hatalarımızdan goller yiyoruz. Abuk subuk goller yiyioruz. Bunlara dikkat edersek daha az gol yiyeceğimize inanıyorum. Geçmişe dönüp baktığımızda hep talihsiz goller, bunları azaltacağız inşallah" diye konuştu.

Lig başladığından bu yana ilk kez forma yüzü gören Serkan Çalık bu şansı iyi değerlendirdiğine inandığını dile getirerek "Hocam bugün bana şans verdi. İlk kez bir lig maçına çıktım. Sahada elimden geleni yaptım. Almanya'da doğmuş büyümüş bir kişi olarak türkiye'de yaşayamayacağımı düşünmüştüm ama buraya geldikten sonra fikrim değişti. İstanbul'u gördükten sonra buranın süpir bir yer olduğuna karar verdim" dedi.

Galatasaray'ın genç isimleri Uğur Uçar ve Barış Özbek ise bu galibiyete ihtiyaçları olduğunu ve rakiplerinin puan kaybettiği haftada 3 puanın önemli olduğunu ve önümüzdeki haftalarda da iyi performanslarını sürdürmek istediklerini söylediler.

Kaynak: DHA

11.11.2007
http://www.ultraslan.com/

Maçın ardından
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-