Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"G.Saray'ın içine ettiler"

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

"G.Saray'ın içine ettiler" Empty
MesajKonu: "G.Saray'ın içine ettiler"   "G.Saray'ın içine ettiler" Icon_minitimePaz Kas. 11, 2007 9:54 am

Galatasarayımız'ın eski başkanlarından Faruk Süren bombaladı: "Helsinborg yenilgisi felaket. Yönetim herkesle kavgalı. Kimseyi bulamazlarsa, kendi aralarında kavga ediyorlar. Fenerbahçe'nin durumu takdire şayan." Takvim gazetesinin 11 Kasım 2007 tarihli haberine göre, Adnan Polat'ın metodlarının çeyrek asır öncesinde kaldığını ifade eden Faruk Süren "Hep enkaz edebiyatı yapıyorlar. Borcu 250 milyon dolara çıkardılar" dedi.

İşte bomba açıklamalar;

"Helsingborg yenilgisi tam bir felaket. Beşiktaş'ın 8-0'lık yenilgisi ise olağanüstü bir olay. Bu yenilgiyle bizim aldığımız sonuç ölçü değil. Ancak tam bir felaket. Aslında bizim futbolcuların kaliteleri ortada. Hem G.Saray hem de Beşiktaş için söylüyorum bunu. Sorun iyi yönetilmemelerinden kaynaklanıyor. Teknik ve idari yönetimden bahsediyorum. Huzur sağlanırsa her şey düzelir. Ben üst üste maç oynuyoruz sözlerine katılmıyorum. UEFA Kupası'nı kazandığımız dönemde çatır çatır oynuyorduk. Sonucunu da herkes gördü."

F.BAHÇE ÇOK İYİ OYNUYOR

"Fenerbahçe'nin durumu ise takdire şayan. PSV maçını kazanmaları başarı. Ancak Hollanda ekibinin de çok büyük bir takım olduğu söylenemez. Bunu başarıyı küçümsemek adına söylemiyorum. Ama Fenerbahçe çok çok iyi oynuyor. Taraftarlarının tribündeki şovları da muhteşemdi. Maraton Tribünü'nde açılan 'Türkiye' yazısı tek kelimeyle muhteşemdi. Esas beni etkileyen kurum olarak mükemmel olmaları. Ticari gelirleri artırıcı çok önemli adımlar atıyorlar."

YÖNETİM HERKESLE KAVGALI

Galatasaray'da ise yönetim herkesle kavga ediyor. Kavga edecek kimseyi bulamazlarsa kendi kendilerine kavga ediyorlar. Sürekli olarak 'Kulübün çok borcu var. Enkaz devraldık' diyorlar. Tek bildikleri ve söyledikleri şey bu. Konuyu benim başkanlık yaptığım döneme getirmeye çalışıyorlar. Kendi beceriksizliklerini bu şekilde örtmek istiyorlar. Çalışıp Galatasaray'ı daha iyi yerlere getireceklerine borcu 250 milyon dolara çıkarttılar. Galatasaray'ın içine ettiler."

Kaynak: Takvim

11.11.2007
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-