Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ikizlerin anne rahmindeki diyalogları

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

ikizlerin anne rahmindeki diyalogları Empty
MesajKonu: ikizlerin anne rahmindeki diyalogları   ikizlerin anne rahmindeki diyalogları Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 12:30 am

--------------------------------------------------------------------------------

Bak hareket yapma kordonunu isiririm - Sen duurr daha, sen duurr, disarda görüscez seninle .............................. ..... - Önce ben çikicam - Hayir ben - Sen çikamazsin - Nedenmis - Ehe, kordonu bacagina dügüm attim çünkü ahahahahahahhaa .............................. .... - Sst baksana - Ne var - Bu ne - Ya ne bela seysin, ne bileyim. Koy aldigin yere .............................. ... - Biz simdi ikizmi oluyoz abi - Yok üçüz - Aa üçüncü nerede - Galiba önümdeki sey .............................. .. - Burnumu isirma bak tekme atarim - Atamazki atamazki - All (taaapp!) Tüh iskaladik. Pardon anne isteyerek olmadi .............................. .. - Erkek sen disari gelsene - Erkek mi o ne? - Ne bileyim geçen disarida konusurlarken duydum. Biri erkek olacak diyolardi - Ee ben erkeksem o zaman sen ne oluyosun - Bilmem .............................. - Ya bi dursana - Ya sikildim bea - Iki dakka rahat durda yüzüme bakayim ............................. - Sst kardes bak bi - Ne var - Bak ne buldum - Ne o - Bilmem . Dur bi parmagimi sokiim bakalim ne olcak
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-