Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

misyoneriz köy alımı

2 posters
YazarMesaj
şişman rambo
Er
Er
şişman rambo

misyoneriz köy alımı Empty
MesajKonu: misyoneriz köy alımı   misyoneriz köy alımı Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 8:35 pm

msj1:
senın koyunu alacam ne diyorsun?

cvp:
sadece guluyorum..bu puanlamı alacan sen 40000 puan ben 75000 puan nerdese iki katıyım ve bütün klan emrimde.

msj2

:senın koyunu alacam.bence simdiden yalvarmaya basla.ordumu gorunce dilin biyerine kacacagı icin yalvaracak halın olmayacak..

cvp:ulan sen kısa pantalon giyıp dısarıda salcalı ekmek yerken ben bu oyunu oynuyordum.golgemde ezilirsin sen git kumda oyna ben senin köyleri misyonersiz alirim haberin olmaz...

Gece olcunca 40000 puanlık adam misyonerlerle bırlıkte yollamıstır ordusunu ve 3 köyünü telef etmıstır adamın.sadakat devamlı dusmustur..adam sedakati 10 da bırakıp bir daha saldırmaz..ve sabah olur bir mesaj daha atar...

msj4..
kaderin benım elimde sabaha kadar asagıda verecegim telefon numarasına 1000 kontör yollamazsan klanını ve koy halkını kursuna dizecem..geciktiginm her saat icin madenlerinin kademesını dusurecem..simdi soyle bakam dilin seyıne kactımı sınırden..

cvp.
telefon numarası bu mu? hmm tamam bekle hasan sımdı geliyorum sana

msj5
adımı nerden biliyorsun?

cvp.. gelince anlarsın sen bursalı degilmisin yıldırımda oturmuyormusun bekle yarım saate kadar yanındayım

msj6
abi ben saka yaptım allah askına bır delilik yapma.altıma yapacam..evde abim var kan cıkar evden al benım koy senın olsun...

cvp..
sus lan senın abin mi var.dur dur bekle geliyorum

cocuk korku icinde beklerken kapı calınır.cocuk kapıyı acar bakar karsısındakı babası..babası eve girdigi gibi döver hasanı.
ulan bacaksız sen benım koyu nasıl telef edersın..demek korkudan dilimi biyerime kacıracan he ..kacır bakalım..bundan sonra sana biligisayar yok ulan essoglusu 4 aylık emegimi telef ettın lan..senın yuzunden isten cıktım geldim..ver koyunun sifresini..ver ver benım oldu...
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

misyoneriz köy alımı Empty
MesajKonu: Geri: misyoneriz köy alımı   misyoneriz köy alımı Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:15 pm

çok güsel şişman rambo kardeşim!!!
http://www.ultraslan.com/

misyoneriz köy alımı
1 sayfadaki 1 sayfası