Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kim gitsin krizi!

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Kim gitsin krizi! Empty
MesajKonu: Kim gitsin krizi!   Kim gitsin krizi! Icon_minitimePerş. Kas. 01, 2007 7:06 pm

Kim gitsin krizi!

Denizlispor galibiyetiyle kendine gelen Galatasaray'da bu sefer de gönderilecek yabancının belirlenmesi sorun yarattı. Ocak ayında iyi bir yabancı oyuncu daha transfer etmek isteyen sarı-kırmızılılarda Bouzid'le Carrusca'dan biri yolcu... Ancak teknik direktör Feldkamp ile yönetim bu konuda bir türlü fikir birliğine varamıyor. Galatasaraylı kurmaylar, geçtiğimiz günlerde Feldkamp'la görüşerek Bouzid'in gönderilmesi talebinde bulundular. Ancak Alman teknik adam, kendisinin aldırdığı Cezayirli savunmacıyla yolların ayrılması fikrine karşı çıkıyor. Feldkamp'ın görüşü, yeni bir yabancıya yer açılacağı zaman Carrusca'nın satılması yönünde.

YÖNETİM CARRUSCA'DAN ÜMİTLİ

Yönetim ise Carrusca'dan ümidini kesmiş değil... Arjantinli'nin kumaşının iyi olduğunu ve ilerde fayda sağlayacağını düşünen sarı-kırmızılı yöneticiler, Bouzid'in elden çıkarılması yönünde tecrübeli hocaya baskı yapıyor. Feldkamp'ın, Bouzid'e yönelik tavırdan rahatsız olduğu ve "Daha iyisini alacaksanız hemen gönderelim. Ancak herhangi bir oyuncu için Bouzid'i harcamayalım. Geleceği var" şeklinde görüş bildirdiği öğrenildi.

Kaynak: Sabah

01.11.2007
http://www.ultraslan.com/

Kim gitsin krizi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-