Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ferhan Şensoy sette donunu çıkarırsa

YazarMesaj
lebron_yasin90
Moderator
Moderator
lebron_yasin90

Ferhan Şensoy sette donunu çıkarırsa Empty
MesajKonu: Ferhan Şensoy sette donunu çıkarırsa   Ferhan Şensoy sette donunu çıkarırsa Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 10:44 am

Fransa’daki oyunlarda çırılçıplak rol aldığını söyleyen Ferhan Şensoy’dan ilginç açıklama: Oyuncular arasında tek sünnetli ben olduğum için dikkat çekiyordum

NTV’de ekrana gelen ‘Haydi Gel Bizimle Ol’ isimli programa katılan tiyatrocu Ferhan Şensoy, Müjde Ar’la birlikte rol aldıkları ‘Kızını Dövmeyen Dizini Döver’ isimli filmin setinde yaşanan ilginç bir anısını anlattı: Uzun süre yurtdışında yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüştüm. Yönetmen Temel Gürsu bir film çekiyormuş ‘Kızını Dövmeyen Dizini Döver’ diye. Jön de Mahmut Cevher’di.

Temel Ağbi ile yemeğe çıktık, ‘İkinci bir jön daha lazım. Sen oyna’ dedi. ‘Tamam’ dedim. Sete gittik. Daha ilk sahnede ‘Soyun’ dedi. ‘Tamamen mi ağbi?’ dedim. ‘Herhalde’ dedi. Türkiye’ye gelmeden önce Fransız tiyatrolarında yıllarca çıplak oyunlarda oynamışım. Rahatım tabii. Hatta Fransızlar arasında tek sünnetli oyuncu ben olduğum için sürekli dikkat çekiyordum. Temel Ağbi öyle deyince cartt diye donumu çıkardım. Bir anda set boşaldı. Temel Ağbi, “Allah belanı versin manyak adam, şaka yaptım” dedi. “Şaka maka abi ben sanat için soyunurum da, giyinirim de” dedim. Bu olay uzun süre Yeşilçam’da mizah konusu oldu.

FİLMİ GERÇEK SANIP FUHUŞTAN KURTARDI!

Geçen haftaya ‘Gazoz kapağımı Bedri açtı ama içine akıtmadı” sözleriyle damga vuran Müjde Ar, başka bir anısını anlattı: ‘Bir filmde hayat kadınını oynamıştım. Anadolu’dan bir vatandaş, gerçek sanıp bir mektup yolladı: ‘Ablacım, haline üzüldüm. Kötü yerden kadın almak sevaptır. Kardeşin Recai’. Ben de cevap yazdım: Teklifin için sağ ol, bu yolun yolcusuyuz. Allah kurtarsın. Kardeşin Müjde.

Ferhan Şensoy sette donunu çıkarırsa
1 sayfadaki 1 sayfası