Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sabri Forma Bekliyor

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Sabri Forma Bekliyor Empty
MesajKonu: Sabri Forma Bekliyor   Sabri Forma Bekliyor Icon_minitimeÇarş. Ekim 31, 2007 7:35 pm

Sabri Forma Bekliyor

--------------------------------------------------------------------------------

Sabri forma bekliyor

Galatasarayda Denizlispor maçında yaşanan sağ bek krizinin ardından gözler Sabriye çevrildi.Sabri Sarıoğlu hem Kalli'den hem de Terim'den forma bekliyor...

Sabri forma bekliyor

Galatasarayda Denizlispor maçında yaşanan sağ bek krizinin ardından gözler Sabriye çevrildi. Uzun süredir sakat olan genç futbolcu yaptığı özel açıklamada; iyileştim, forma bekliyorum dedi.

Sabri sakatlığın ne durumda?

Artık sakat değilim, iyileştim, takımla antrenmanlara başladım, herhangi bir sıkıntım yok sakatlığım ile ilgili.

Form durumun nasıl?

Gayet iyi dediğim gibi bir sıkıntım yok.

Peki ne zaman oynamaya başlayacaksın?

Bu karar hocamın, ben hazırım, oyna derse çıkar oynarım, yani sakatlık yönünden bir sorunum yok, oynayabilecek düzeydim, görev verilirse oynarım. Belki Kupa maçında da oynayabilirim, bu da yarın belli olacak kamp kadrosu yarın açıklanacak.

Hasan Şaş, sağ bek oynadı bu yüzden Feldkamp çok eleştirildi?

Bu hocamızın kararıdır, ben bu konulara giremem.

Peki Sabri, Milli Takımda da yokluğun hissedildi, Norveç maçında görev bekliyor musun?

Bekliyorum tabiî ki, buna da Fatih Terim hocamız karar verecek.

Galatasaray ligde lider, takımın genel durumu hakkında neler söyleyeceksin?

Şimdi Fortis Türkiye Kupası da başlıyor, lig, Avrupa ve kupa olmak üzere artık 3 kulvarda mücadele edeceğiz, takımımız gayet iyi gidiyor, iyi de futbol oynuyoruz, bu 3 kulvarda sonuna kadar ilerleyeceğiz.
http://www.ultraslan.com/

Sabri Forma Bekliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sabri'den yalanlama!
» Sabri kadroda yok!
» Alex forma giyemeyecek