Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

"Hüseyin sakatlanınca maç koptu"

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

MesajKonu: "Hüseyin sakatlanınca maç koptu"   Salı Ekim 30, 2007 10:40 pm

Vestel Manisaspor teknik direktörü Giray Bulak Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamada, "Oyunun kopma noktası Trabzonspor'da Hüseyin'in sakatlanması oldu" dedi.

Giray Bulak yaptığı açıklamada, Holosko'nun performansını överken, transfer söylentileri hakkında, "Holosko bir forvet oyuncusu için üstün özellikleri olduğu için isteniyor. Holosko'nun 2010 yılına kadar sözleşmesi var ama verilmeyecek futbolcu yoktur. Değerini veren olursa Holosko da satılır" dedi.

Bulak kontrollü bir oyun sergilediklerini söylerken, "İlk 20 dakikada Trabzonspor çok tempolu oynadı ve biz o ara oyunu bloke edemedik. Pas yapmamız gerekirken kenardan çok ikaz etmeme rağmen bunu yapamadık. Bunu yaptığımız andan itibaren kontrolu aldık ama oyunun kopma noktası Hüseyin'in sakatlığı oldu. Benim için çok önemli bir futbolcu Hüseyin ve kendisine geçmiş olsun diyorum. İkinci yarı golü erken bulmamız bize avantajı getirdi. Önde Güven ve Holosko gibi hızlı, Selçuk gibi yönlendiren oyuncular olduğunda sonuç geliyor. Savunmada da kontrollü ve dengeli oynadık. Bugün biraz da defansif oynadık ve Trabzonspor'un üstümüze gelmesiyle de sonuca gittik." dedi.

teknik direktörlerin sihirbaz olmadığını belirten Bulak, "İki üç günlük bir hoca Trabzonspor'a bir şey yapamaz. Biz teknik direktörler sihirbaz değiliz. Uzun vadeli çalışırız. Böyle olunca da kalıcı değişiklikler yapabiliriz. Ben Trabzon'u seviyorum. Trabzon benim doğduğum, büyüdüğüm şehir. Bizi tercih etmeseler de seviyorum ama şu anda en çok sevdiğim şehir Manisa şehri." dedi.

(Ligtv.com.tr)

Ölüm her nerede olursa olsun...Toprağımda SARI- KIRMIZI güller açacaksa, Fatiha dan sonra Galatasaray MARŞI okunacaksa, Mezar taşımda Galatasaray lı DOĞDU Galatasaray lı ÖLDÜ yazacaksa, Varsın böyle ölüm hoşgelmiş sefa gelmiş...!!!
Kullanıcı profilini gör http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası