Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gençlerbirliği Korkmaz'a emanet

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Gençlerbirliği Korkmaz'a emanet Empty
MesajKonu: Gençlerbirliği Korkmaz'a emanet   Gençlerbirliği Korkmaz'a emanet Icon_minitimePtsi Ekim 29, 2007 6:32 pm

Süper Lig

Kırmızı-Siyahlı futbolcuların çoğunluğunun tercihi olan Bülent Korkmaz'ı Ankara'ya davet eden Başkan İlhan Cavcav, genç hoca ile kesin olarak anlaştı.

Takımın başında bir ağabey gibi olacak ve oyuncuları motive edebilecek teknik adam özelliklerinde Bülent Korkmaz'a güvenen yönetim, Stumpf'un sözleşmesi gereği 150 bin doları da Alman teknik adama ödedi. Önce 50 bin dolar ödenen Stumpf, tesisleri hemen terketmezken, geri kalan 100 bin doları da kendisine ödenince vedalaştı.

Öte yandan Alman çalıştırıcı kulüpten ayrılırken DHA Spor'a yaptığı özel açıklamada, kimseye kırgın olmadığını belirterek, "Takımın iyi gittiğine inanıyorum. Ama yönetimle fikir ayrılığı olması nedeniyle ayrıldım. Gelecek hocanın da dikkat etmesi gerekir. Bir gün Türkiye'ye tekrar döneceğim. Çünkü Türkiye ve Türk insanını seviyorum" diye konuştu.
(Hürriyet)
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bursaspor, Samet Aybaba'ya emanet!