Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lyon'un genç ikilisine 40 milyon pound

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Lyon'un genç ikilisine 40 milyon pound Empty
MesajKonu: Lyon'un genç ikilisine 40 milyon pound   Lyon'un genç ikilisine 40 milyon pound Icon_minitimeSalı Ekim 23, 2007 6:10 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Arsenal'dan Lyon'un genç ikilisine 40 milyon pound

Premier Lig lideri Arsenal, Lyon’nun ikilisi Karim Benzema ve Hatim Ben Arfa’yı 40 milyon pounda almayı hedefliyor.

The Sun’ın haberine göre , Lyon’un hafta sonu Monaco’yu 3-1 skorla yendiği maçta ikiliyi izleyen Arsen Wenger oldukça etkilendi ve ikiliyi takıma katmak istedi.
Fransız liginde sezonun başlamasından bu yana 11 gol atan 19 yaşındaki futbolcu Benzema’nın Real Madrid, AC, Barcelona ve Inter’in istediği iddia ediliyor.
Sol kanat oyuncusu 20 yaşındaki Ben Afra ise Fransa'nın son maçlarında kadroda yer almayı başardı.

Ancak bu transferin gerçekleşmesi şu an için kolay görünmüyor. Lyon, Arsenal’in bu iki genç oyuncuyu almak için teklif ettiği 40 milyon poundun yeterli olmadığını açıkladı. Transferler için 70 milyon dolar harcaması beklenen Arsenal’in ise verdiği bu fiyatı artırmayacağı belirtiliyor

kaynak: milliyet.com
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» borcumuz 92 milyon ytl