Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muhteşem Komplo

2 posters
YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Muhteşem Komplo Empty
MesajKonu: Muhteşem Komplo   Muhteşem Komplo Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 10:16 am

Muhteşem Komplo

--------------------------------------------------------------------------------

Minik yaramaz, boynuna bi ip geçirdiği ölü kurbağayı çekiştire çekiştire yolda gidiyormuş.. Derken bir randevuevinin kapısına gelmiş, tak tak kapıyı vurmuş, kapıyı şişko çirkin bi kadın açmış... Çocuk avazı çıktığı kadar bağırmış:
"
burdaki kızlardan birini istiyorum.param var ve istedeğimi yapana kadar burdan gitmeyecem"

Kadın şaşırmış ama para paradır demiş, minik yaramazı içeri almış...
Çocuk oradaki fıstıklara bakmış, sonra kadına sormuş:
"
Burada bir Amber varmış, onu istiyorum." Kadın bunun üzerine "ama olmaz ki."demiş,
"bak çocuk, bence sen..."

Çocuk onu dinlemeden avaz avaz bağırmaya başlamış; "amber'i istıyorum..amber'i istiyorum..parası neyse werecem

Kadın hala şaşkın halde, "İyi tamam yukarı çık sağdaki ilk odaya git, bekle."demiş...

Sonra kadın Amber'i odaya göndermiş... 10 dakika sonra çocuk merdivenlerden yine kurbağasını sürükleye sürükleye inmiş...

Kadına para vermiş, tam çıkacakken kadın en sonunda dayanamamış seslenmiş:

"Lafımı dinlemedin çocuk, niye ille de onu istedim ki? O kızda hastalık vardı... Çocuk cevap vermiş: "Onda hastalık olduğunu biliyorum, o yüzden onu istedim...

Çünkü bu aksam annemle babam dışarıda yemeğe gidecekler, ben de evde dadımla oturacam... Onlar gittikten sonra dadım benle seks yapmak istiycek çünkü küçük çocuklardan hoşlanıyor...

Böylece burada kaptığım hastalığı ona geçirmiş olucam... Annemle babam eve döndükleri zaman, babam dadımı evine götürecek... Orda da tabi ki her gece yaptığı gibi onu becerecek, hastalık onada geçecek...

Eve döndüğü zaman annemle sevişecek, böylece o anneme hastalığı geçirecek... Sonra sabah babam ise gidecek, sütçü sut bırakmaya gelecek, annem de onu eve alacak ve onunla sevişicek, hastalık ona oda geçecek ve çok da iyi olacak...

çünkü o herif benim kurbağamın ustune basıp öldürdü...
http://www.ultraslan.com/
yunus_171
Onbaşı
Onbaşı
yunus_171

Muhteşem Komplo Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Komplo   Muhteşem Komplo Icon_minitimePaz Ekim 21, 2007 10:33 pm

süper bişi yaaa helal kardeş Very Happy
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Muhteşem Komplo Empty
MesajKonu: Geri: Muhteşem Komplo   Muhteşem Komplo Icon_minitimePtsi Ekim 22, 2007 5:02 pm

önemli diiil yunus kardeşim!
http://www.ultraslan.com/

Muhteşem Komplo
1 sayfadaki 1 sayfası