Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

+16 cok güleceksiniz :D :D

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

+16 cok güleceksiniz :D :D Empty
MesajKonu: +16 cok güleceksiniz :D :D   +16 cok güleceksiniz :D :D Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 2:57 pm

+16 cok güleceksiniz Very Happy Very Happy

--------------------------------------------------------------------------------

kadın o kadar çirkinmiş ki hayatta tek bi erkek arkadaşı bile olmamış..kimse ama kimse bakmıyormuş yüzüne..yıllarca para biriktirp son çare olarak bi plastik cerraha gitmiş..
''hanımefendi'' demiş doktoru
''inanaın yapacak bişe yok...tanrı size haksızlık etmiş..''kadının fenalaştıgını görünce teselli etmeye çalışmış...
''bakın..yeniden dünyaya geldinizde bi afet olacaksınız ve bütün erkeklersizzin için sıraya girecek...''
kadının içini bi umutsuzluk kaplamaış ama bi yandana da heyecanlandırmış b sözler onu
intihar edip bi an önce mutluluga kavuşmak istemiş...
çıkmış köprünn üzerine bıarkmış aşagıya kendini....Talih bu ya hıyar.patlıcan.muz yüklü bir mavnanın üzerine dğüşmüş.Başını çarpıp bayılmış..
Gözleri kapalı yarı bagyın halde kendine gelirken etrafı yoklamaya başlamış.nerde oldugunu anlamak için...Eline degenleri kavramış.birini bırakıp digerini tutmuş...Birden yüzünde aydınlık bi gülümseme belirmiş..
'' Beyler lütfen..''
''Teker Teker lütfen''

Efendim, 15 yaşındaki delikanlı milli olmaya karar vermiş.. Mahalle ağabeyleri kentin en gözde fahişelerinden biriyle anlaşmışlar..
Delikanlı kadının odasına girmiş.. Masanın üzerine 200 lira koymuş ve pantolonunu sıyırmış ki, kadının dudağı uçuklamış.. 35 santim boyunda bir alet ki, o bile görmemiş ömründe..
"İmkansız" demiş kadın, çığlık atar gibi.. "Ağzımla, dilimle, dudağımla her şeyi yaparım ama, bunu içime almam imkansız.." "Hattir" demiş, delikanlı pantolonunu tekrar yukarı çekip, masaya koyduğu parayı da geri alırken.. "O dediklerini ben kendim de yapıyorum zaten.." [b][b]
http://www.ultraslan.com/

+16 cok güleceksiniz :D :D
1 sayfadaki 1 sayfası