Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşte olağanüstü toplantıdan çıkan kararlar

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

İşte olağanüstü toplantıdan çıkan kararlar Empty
MesajKonu: İşte olağanüstü toplantıdan çıkan kararlar   İşte olağanüstü toplantıdan çıkan kararlar Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 4:53 pm

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Affan Keçeci Federasyonun olağanüstü toplantıya gitmesinden sonra toplantıda alınan kararları açıkladı. Affan Keçeci'nin açıklamalarından Ligtv.com.tr'nin derleği sözler şöyle:

"Bildiğiniz gibi Futbol Federasyonu olarak olağanüstü bir toplantı yaptık ve bir takım kararlar aldık. Öncelikle bu kararların herkese hayırlı olmasını diliyorum.

Yunanistan maçı sonrası ülke olarak üzüldük. Ancak bunu herkesin bilmesini istiyoruz. Gerek başkanımız gerek yönetim kurulumuz gerekse teknik heyet ve futbolcular bu gruptan çıkacağımıza eminiz. 22 Kasım'da sevineceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yunanistan'ı kendi evinde yenemeyen ülke nasıl Norveç'i yener diyorlar. Ben de diyorum ki bu milli takım buraya gelene kadar nasıl galibiyetler aldıysa Norveç'i de Norveç'te yenecektir.

Bundan böyle milli takım idari destek komitesini oluşturacağız. Bu komitede Affan Keçeci, Kemal Ünsal, Tahir Kıran ve Haluk Ulusoy görev yapacaktır.

Bu komitenin yanında İletişim Komitesi oluşturuldu.

Bunun haricinde de hedef 2023 arama konferanslarına da başlayacağız. Bunun için de komite kuruldu. Başesgioğlu'na yaptığımız ziyarette de bunu kendisine bildirdik. Aramalarımız 8 bölgede yapılacak. Futbol ailesi bunlara katılacaktır. Futbolla ilgili tüm sorunlar ortaya konacak ve çözümler oluşturulacaktır. Şu anda sadece sayın bakanımız ve biz startın verileceği günü tespit etme aşamasındayız.

Biz Fatih Terim ve yardımcılarından memnunuz. Sonuna kadar arkasındayız. Hiç bu konuda bir şüphemiz olmadı. Futbolda herşey olabilir. Ama inancımız tam şampiyonaya gideceğimize."

(Ligtv.com.tr)
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-