Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3 SÜper Fikra GÜlmek Garantİ!(+18)

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

3 SÜper Fikra GÜlmek Garantİ!(+18) Empty
MesajKonu: 3 SÜper Fikra GÜlmek Garantİ!(+18)   3 SÜper Fikra GÜlmek Garantİ!(+18) Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 4:13 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Bir gün temel ile dursun yolda yürüyolarmış.Önlerine birden bir cin çıkmış ve bunlara üçer yumurta vermiş.3 dilek hakkınız var kırıp dileyin demiş.Tmm demişlker ve ayrılmışlar.Aylar sonra karşılaşınca temel dursuna sormuş.Naptın yumurtaları demiş.Dursun birini kırdım karı istedim oldu,diğerini kırdım araba istedim oldu,ötekini kırdım ev istedim oldu sen ne yaptın demiş.Temelde apartmanın merdivenlerini çıkarken tekini düşürdüm hass'ktir dedim heryer s'k oldu.Diğerini kırdım bütün s'kler kaybolsun bi baktım benimkide yok.En sonunda sonuncusunu kırdım bari benimki yerine gelsin dedim demiş.

Temel bir kargo şirketinde çalışıyormuş ve s'kini makinaya kaptırmış.Makina temelin s'kini paketlemiş ve gönderileceklere koymuş.Temel doktora göndereceği paketi kuryeye vermiş ve gofret olan kutulardan birini açıp gofret yemişler.Doktor ameliyatta ve kutu gelmiş.Kutuyu açmış birde ne görsün gofret!.Hemen temeli aramış nerde benim aletlerim bu kutudan gofret çıktı.Temel hass'ktir biz burda yarr'ğı yedik o zmn demiş.

On katlı bir binadan onuncu katından bi kadın atmış kendini.9. katta biri tutmuş.Demişki bana 'mını ver seni atarım yoksa demiş.Kadnı at demiş.8. katta biri tutmuş.Demişki bana g'tünü ver yoksa atarım seni demiş.Kadın at demiş.Artık kadının umudu kalmamış.5. katta biri tutmuş ve adamın konuşmasına izin vermeden kadın ne olur kurtar beni sana 'mımı da vercem g'tümü de demiş.Adam da pis or'spu demiş ve kadını aşağı atmış.
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fikra Fikra Fikra :d
» FIKRA AMA NE FIKRA...