Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Karışık Nickler (Ama Genelde GALATASARAY ağırlıklı.!)

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

MesajKonu: Karışık Nickler (Ama Genelde GALATASARAY ağırlıklı.!)   Perş. Ekim 11, 2007 4:06 pm

giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...

AYNI MEHTABA BAKIP AYNI YILDIZI SENDE İZLİYOR MUSUN??? AYNI FİLMİ SEYREDİP AYNI SAHNEDE SENDE AĞLIYOR MUSUN???

Bazı Geceler Gökyüzüne Baksanda Ayı Göremezsin .Tıpkı Yanımda Olmasan Bile Kalbimde Olduğun Gibi...

Ben ağlarken sessiz sözcükler akar gözümden...Ancak kanarsam ağlarım...Ancak ağlarsam kanarım...

AŞKIMI YAZMAYA DAĞ ARADIM AMA AŞKIMDAN BÜYÜK DAĞ BULAMADIM

Yanımdasın dokunamıyorum..Ellerini tutamıyorum..Korkuyorum söyleyemiorum..SENİ ÇOK SEVİYORUM..

Bir erkek en çok sevgilisini, en iyi karısını, en uzun annesini severmiş

GEÇMİŞE BAKIP ÜZÜLMEKTENSE GELECEĞE UMUTLA BAKIP MUTLU OLMAK EN GÜZELİ!...    

geRide kaLaNLarı çöP die atmışım beN köpeq oLaN buyuRsuN kaRıştırsıN!!!

yaLnızLıqım yanımda kimsé oLmadıqından déiL,yaLnızLıqım yannmda sén oLmadıqındandır...!

Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu senmissin bebegim...

Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer Ateş nedir ki ? Söner biter Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter!!!

buara ihtyacm varsana ellrmi saknbırkma banahuzr verentekyer sennyanın untma!!!

((((("DIE FOR YOU"))))) ((((("ASLAN'A SÖZ VERDİM, ÇAKAL'A BOĞUN EĞMEM!!!")))))

Her deniz bir martı,her rüya bir uyku,her nota bir şarkı,her mezar bir ölü,her ağaç bir kök bulurda ben başka bir SEN bulamam!!!

bu yaralar bereler sanadır; bileler,göreler aşkımı şahidim gök kubbe aşığım bekletme...

sevdiğinin gözyaşları sahile vurdugu zaman, sahilin atacagı imza SENİ SEVİYORUM olacak BİTANEM...

Kiz Diye Önem Verenin! Güzel Diye Kaşar Sevenin! Para Diye Dost Satanın! KraL Olsa Tahtını, Mafya Olsa Mekanını .......!!!

Bekle Avrupa! Biz geliyoruz! 'Avrupa Fatihi' geliyor! 2000 yılındaki 'Ruhumuz' yeniden geliyor! Yürüyedur Aslanım! [uA]

Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferruattır!!! [uA]

KARANLIGIN PEZEVENK OLUP YANLIZLIGI BANA SATMASINA.YANLIZLIGIN OROSPU OLUP BENİMLE
YATMASINA.DÜŞÜNCELERİMİZİN PİÇ KALMASINA ALIŞTIMDA SENSİZ ŞU 4 HAFTAYA ALIŞAMADIM!!! [uA]
Kullanıcı profilini gör http://www.ultraslan.com/

Karışık Nickler (Ama Genelde GALATASARAY ağırlıklı.!)
1 sayfadaki 1 sayfası