Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz)

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Job/hobbies : çok
Humor : yok

Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz) Empty
MesajKonu: Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz)   Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz) Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 3:49 pm

EN GÜZEL SEVGİ NE DESELER AŞK DİYEBİLİR MİSİN?

SEN BİRİNİ SEVDİN Mİ DESELER BENİ SÖYLEYEBİLİR MİSN?

ONU UNUTTUN MU DESELER HAYIR DİYEBİLİR MİSİN?

YAŞAMAK ÇOK GÜZEL DESELER ONSUZ ANLAMSIZ DİYEBİLİR MİSİN?

İLK GÖRDÜĞÜM YERDE BEKLİYORUM DESEM KOŞUP GELİR MİSİN???

Şimdi çek git yoluna ... Yalan aşklara... Yooook artik ''eyvallahım'' yürekten vuranlara !!!!

ßu saattén s0nrA UgrA$mAm DünümLé wé DünümDékiLérLé.,.ßén yAr|nA ßakar|m yAn|mDakiLérLé...!!!...

---n€ kaLana qit d€rim,n€ qid€n€ kaL...KAlacak oLan yeriNi,qid€c€k oLan yoLuNu B€LirL€miştir zat€n!!!--

Hî¢ VaraMaDIM FarkIña, Dû$ûñMëDîM kî ¥arIñI UZagI ta$I¥aMaDIM, $îMDî ¢ëkî¥øruM îstë kahrIñIYëñî acILar ta$I¥øruM, DûñDë kaLañ gôZ ¥a$LarIñI.MutLuLugu satI¥øruM ZararIña, kaLDIr ûstûMDëñ Par¢aLa¥añ ø ßakI$LarIñi

¤Mâdêmkï ßµ gê¢ê âÿrı£â¢âğız ï$têmêm ßïr dâhâ güñêŞ döğmâ$ıñ mâdêmkï $öñ dêƒâ $ârı£â¢âğız gïz£ê gözÿâŞıñı görêñ o£mâ$ıñ

YakLa$Ma¡UZakLa$¡DîDîk DîDîk ëDërîM ha¥atIñI,ßëñDëñ ßa$kasIña ¥a$atMaM sëñî,tarîhîñî VururuM,añILarIñI asarIM,¥ûrëgîñë saPLarIM këñDîMî

Ne çok öğrndi bu gönüL ne çok söndü, ne çok yandı.. Her defasnda bu SoN sndı ama aLdndı.. ßu gönüL uyandı, bu sabah yndn b$Ldı..!

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

SnnLe ßen ßu Öykünün Kaybeden iki kahramanıyız.. SnnLe ßen Dünya Denen Cehennemde İki Garip YaLancıyız..!

Gelme artık..
Kimsemiz yok uzaklarda bekleyecek,
Sana nefreti var bu şehrin,
Buralarda yoktur seni sevecek…
Gelme bu şehrn aşkları gerçek!

éℓ ∂ιℓιη∂é $υℓтαη σℓ$αη кαç уαzαя кι $éνмιуσя$αη вη∂é вηι вℓıσ$αм вη α$кıηα тöνвéℓιуιм...!!!

Seni sordum sokak lambalarına; bekleme boşa gelmez dediler.Boynumu büküpte baktım onlara, halime bakıp zavallı dediler.

kaç sokak var gördüğümde ağladığım bilir misin?..yanlızlıktan midem bulanır gel desem gelir misin?

kim derdi ki bi gün kaybolacaksın..olduğun yerden savrulacaksın..kendini ararken kendini boşlukta bulacaksın..

kalbini kırdığım için affetmelisin beni..çocukluğumdan beri sakarım çünki

siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

Asla sevme,
Seversen vazgeçme
Vazgeçersen incitme
İncinirsen affetme.

….En yakın bildiğim vefasız çıktı, beni DÜŞMAN değilde dostlarım yıktı….

BeNDeYDiN NeFeS GiBi, SeNDeYDiM HeVeS GiBi, ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!

dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır

Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn'de Svmeyi Blr

Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi????

Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»

DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

İsT€R Ah €T...İster Kin Duy...KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An...SoNuMu €LinLe YaZ...SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!

*______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii?????:

Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki<<<

Keşke Her Aşk Mutlu ßitse, Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalaßilse, Veya Unutmak Mümkün Olaßilse!!!

ßoşuna sevmişim seni değmezmiş sana ....

£y AnKaRa ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

Bu da sana son sürprizim olsun.Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum,beni güzel hatırla.Gidiyorum...!

Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.Ağır geliosa bunlr firar serbest, üstelemem!

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

BENÇOKAYRILIKLARYAŞADIMOYÜZDENHERŞEYİBİTİŞİKYAZDIM ....!!!

TaSh kaLpLisiN Ama ߀Nim DünyaMda TeKsin iShtEe ♣

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

beni unutmak icin yeminler etmissin gözlerim gelmis aklina vazgecmissin!benden habersiz uzak diyarlara gitsin demissin...biliyormusun sevgilim umrumda bile degilsin!

ßana G£ri w£r ısLanmAmı$ güL£n GözL£rimi , ßana G£ri W£r KArArmAmı$ güz£L GünL£rimi , ßana G£ri W£r Tük£nm£mi$ ßüyük S£wgiL£ri , ßana G£ri W£r Tük£nm£mi$ ßüyük S£wgiL£ri!..!

ßêñî Kã§mã ßøğmã ¥ø®mã KîtLêmê §ıKıñTı ¥ã®ãTmã ..! ¢øK §ø®µ §ø®mã Hã¥ãTıÕñêm ®zêdêñ ßî§ê¥ ¥øK§ã ®ãhãT$ız Êtmê ...! §µ§kµñkêñ ¢øk GûzêL§îñ ßµñµ ßøzmâ ...!

•¤ SâNMâ Kî âDîNî ¤••¤ BîR Bâ$KâSî SîLêCêK ¤••¤ SeNîNLê Bâ$LâDîM ¤••¤ SêNîNLê BîTêCêK ¤•

Ağlayışım terkedip gidişine deiL.ßen,sensizken,senden diye sensizliğini de sevmiştim.Sen,seni de sensizliğini de alıp gittin....

ÖlMeKtEN DeĞiL KoRkUM SaDeCe yAşAMaKtAn!!!!!!

Karanlığa bi çelme attım Sessizliğe ise bi çığlık Uzağa inatçı inatçı baktım Sen yavaşlamadın ama Ben sensizliği çoktan solladım...

!LK D€!L$!N AFF€T!! $oN D€!L$!N D!KKAT €T!!!

dünüm yok....yarınımsın

_______nadasa çektim kalbimi___________

Yeter 1 Az Çekin Gidin Tamam KabuL ÇekiLmezim Çekin TetikLeri YeniLmezim Çekinmeyin SırayLa GeLin...

Arayan OLursa YanLızLıktayım!

ÖLmek Sorun DeyiL Ama;Kefen de Tarzım DeyiL!

SenY aRaRKkEn KknDıMi KkAybeTmeKkTen BıkKTımMm..

sabret sevdam birgün sende güleceksin

!..yalanmis tüm gercek bildigim, bir damlaymis.. dünyalar dedigin..!

Hani bir kere düşmüştüm ya,parçalanmıştı yüreğim.Hani sen toplamıştın ya,Peki şimdi NeRdeSin ??

düşlerim gerçek gerçeğim yalan umudum isyanda isyanım karanlıkta

erkek olsam yıkarım dünyayı başlarına kız olduğum için yıktılar dünyayı başıma

Umutsuz umutsuz attılar beni, Renksiz güneşe
Rengi yoktu ölümün! Sonu yoktu bugünün

sarildigim yilanmis inandigim yalanmish

Kaderin sana ördüğü bir ağdır yalnızlık
Biraz şanssızlık belki hafif bir haksızlık
Kimi zaman kalp ağrısı hafif bir yalnızlık
Tahmin ettiğimden zor olacak bu ayrılık....

NASIL İNANIRIM SANA...BU YÜREK AĞIR BANA SEVGİN ÖYLE UZAKLARDA NEFES ALSANDA YANIMDA... BU AŞK FAZLA SANA!!!!

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR.

BEN SENİ SEVMEKTEN DEĞİL AFFETMEKTEN VAZGEÇTİM!

««ىє۷мєЌ Иє∂ιя Һις ßιℓмє∂ιη, ىє۷єηє ∂є ЌıЧмєŦ ۷єямє∂ιη, λ$Ќı ßιζє Һє۷α бōямє∂ιη, ىєηىιη ßєηιм ƒєℓαЌєŦιм ¡¿¡ »»

Ağlamak Çözüm olsa Dünya Deniz OLurdu...!

((¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯ ßïrgün ßû §èhïrdèñ Gïdèršèm ¥âgmûr£ârâ €mâñ膚ïñ ¥âgmûr ¥ürèk£ïm ¯`·.¤¥§¦§¥¤.·´¯))

ǺگҚιмگẽήίگẽυίγσґựм

вєи ѕєи∂єи αѕк ∂ιℓєимєк ιçιи ∂єgιℓ ѕαиα αѕкι ögяєтмєк ιçιи уαѕιуσяυм...

нαуαттα нєяşєу∂єи ναzgєçтιм вυиα ѕєи∂є ∂αнιℓѕιи YanLızLık Tek GerÇekSin
HayaTımDa..!

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k...:

€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$ Vede umutLarI Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSerisi...

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz...!!!

Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

EY VEFASIZ BIRAKIP GİDERKEN HİÇ DÜŞÜNMEDİN Mİ Bİ ESRARKEŞ OLACAĞIMI SENİ ARAYIP BULAMAYINCA CANIMA KIYACAĞIMI HANİ TEK BENİMDİN TEK BENİ SEVERDİN NERDE SÖZLERİN NERDE YEMİNLERİN GENÇLİĞİMİN KATİLİ OLDU SENİN O ESRARLI GÖZLERİN..!!!

uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin..!

BaZeN ŞaRkıLaRıM kEnDiMe AnLaTTıĞıM BiR MaSaLdI.YiNe KeNdİmM DiNlEdİmM

'''ToOpRaKK oLsadaa Tüm vucüDumm'''!!!....''''öLümüne SevmİŞTimm'''' diecek oLurdum...

[ŠїĿэмїyояѕáη кáяáŁıyacáкѕιη ! ]

gİtTiN,SeN ZaTeN BaNa GiTmEk iÇiN GeLmİşTiN

[Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime][ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Güzelim Kutlarım].

ßen seNi UnuTmaK İçiN SeVmEdİm....

yaN SaNayi DeğiL oRjiNaL ßiR a$K aRıyoRuM ! ! !

Ama tabi ki sen sana yakışanı yaptın.BENİ BIRAKTIN: (Bu gidişi daha önce birçok kez izlemiştim.Her şeye alıştım ama aynı şey çok defa yaşanmasına rağmen hala alışamadım.Yokluğunu kaldıramadım..

...HeRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..!!!!

SeN GüzeL BiR KızSıN LiseLi,BeN isE AcıMa DuYguSu oLmaYaN BiR SeRSeRi,SeNiN eLinde EsKiSi GiBi kaLEm kağıT,BeniM VucüDuMda jiLeT izLeRi...

Bbenim Ssevdam Ssevipte Kkvuşamayanlardandı...Bbenim Ssevdam Aanlatılmaz Yyaşanırdı

Kalbim Kırıla Kırıla KIRMAYI da Öğrenecek..!!

HyT'Da NoKTa KoYaMaDıĞıM Bi SeN VaRDıN... aRTıK SaNa Da ViRGüL(,) YaKıŞıR,,,,,,,,

ŞeReFsİzLeRiN ŞeReFsİzCe YaŞaDıĞı Bu dÜnYaDa SeNdE ŞeReFsİzCe YaŞıYoRsAn AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeYmEsİn.

Al GöTüR bEnİ gUrUrUn OLmADıĞı bİr yERe YokSA bU HaYaT ÇeKiLMiYOr AşkIN böLESi GÜCÜMe GİdİoR...

uZuN GeCeLeRDe uYKuMSa ViRGüLüM,Bu KıSa CüMLeDe SoN NoKTaDıR öLüMüM

yoruldum artık...dermanım kalmadı...sevdim sevilemedim..ben agladım o güldü..sizde sevgi bumuydu..karsılıksız birşeymi?????

Bende Sevme Korkusu Değil ; Bir Anda Terk Etme Korkusu Vardır..!!

senin çayın olsam bni içermsn...? yada görünce kendinden geçermsn...?yoksa sen çayımın kenarında bekleyen şekermsn...?ben çayın oluyum,sen şekerim KABUL EDRMSN..?

şimdi her şey anlamzsız yarım kaldı aşkımız akarken göz yaşları deli gbi zamnsz...

kır kalbimi gönlün olsun...al her şeyi gözün doysun...şmdi sna küsüm...buda senn pişmanlıgn olsun...

sen bni unttun glba kendimi sna hatırlataym dedm.ben başının belası,kalbnn fırtınası,gözlernn aynası,ellernn kelepçesiym...

yalnızlık senszilk demek,senszlk ölüm demek,yaşarken ölmek seni sensiz yasamak demek,demek ki yasamak içn sevmek sevmek içnde sen gerek

ÇIKARSINLAR SENİ SATIŞA,BİR LİRA VERENE LANET OLSUN.....

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...\\\\\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM...$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM

Al hadi HaNcHeR'i Vur Hadi Sırtıma.....Acıma Nasılsa Kahpelik Kaç Para..... Namerdim Dönüpte Bakarsam Arkama Acıma Nasılsa Kahpelik Son Moda....!!!

'!' dedin korktum ',' dedin konuştum '.' dedin sustum '/' dedin ve kayboldun.İsmimi isminden ayıran işareti sen buLdun ..

ßir tek 'sen'i bana çok gördü dünya.. Kötü olmak seni geri getirir mi acaba?!

Doğruysan kimse hatırlamaz, yanlışsan kimse unutmaz!!

ßu cinayet, günahın en has hali ihanet! Hakkımı ver gideyim adalet.. Son kozum olsn zorda sükunet kendime sarılır donarm!!

ßir hayat çizdim kndime, hapsettim kendimi içine..Sesszdi hayata haykırışLrm oysa, bu gürültü nie

Seni gördüğüm an başımı çevirip kaçıyorum.. Senden uzaklaşmak için sana doğru koşuyorum.!!

Bir gülüşün yeterdi hayalime, yanma sırası artık sende ...

Seninle yarınım yok ki.. 'Hayatımsın' cümlesindeki gizli özne sanmıştım kendimi.!!

Son doğum günümde kendime yeni bir ben aldım.Umarım kaderin bitiş çizgisinden uzağım Tanrım.! Umarım Tanrım..

Yazık! Hayallerimiz yarıda bile kalmadı..
https://hayta.yetkin-forum.com
lebron_yasin90
Moderator
Moderator
lebron_yasin90

MesajKonu: Geri: Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz)   Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz) Icon_minitimePerş. Ekim 11, 2007 7:05 pm

teşekkürler adminim süper nickler:D
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

MesajKonu: Geri: Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz)   Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz) Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 9:12 pm

saol admin!!!
http://www.ultraslan.com/
yunus_171
Onbaşı
Onbaşı
yunus_171

MesajKonu: Geri: Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz)   Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz) Icon_minitimeÇarş. Ekim 17, 2007 12:50 am

ADMİN ELLERİNE SAGLIK WALLA ÇOK İŞE YARIYO KIZLAR MESAJ OLARAK KABUL EDİYO CVP YAZMAYA KALKIYOLAR YAZAMIYOLAR ÇÜNKÜ ÇOGU BENDE ENGELLİ
Very Happy Very Happy:D:D:D:D:D:D:D.C:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nick Dükkanı (Bakmak İstermisiniz)
1 sayfadaki 1 sayfası