Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI

2 posters
YazarMesaj
yunus_171
Onbaşı
Onbaşı
yunus_171

BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI Empty
MesajKonu: BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI   BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI Icon_minitimeÇarş. Ekim 17, 2007 12:52 am

Hiçbir kız bir erkeğe boyun eğmez hiç bir erkek bir damla göz yaşına değmez

KÜL OLMUŞ ATEŞ YANAR MI? BUZ TUTMUŞ SU AKAR MI? BUNLAR OLMUYORSA SÖYLE BAKALIM: BU KALP SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI?

ѕєνмєкι ѕєνѕιηℓєя αğℓαмα αğℓαт кι ∂єğєяιηι вιℓѕιηℓєя...

Ben Sabahsiz Gecelerİn KucaĞinda Bİr ÇİlekeŞ, Sen Ümİtler Ülkesİnİn KaranliĞinda Bİr GÜneŞ.

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

Elimde denizden çaldigim bir midye var. denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramizda bir fark var o denize sen bana aitsin.
нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи
BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !!
ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde…. gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor
BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM:
bütün aynalar seni gösteriyor… ya da sensizlik gördüğüm…
αииє вєи мαиyαк oʟduм
“aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız”
çarmıha gerilmekle eşdeğermiş “elveda”nı engelleyememek
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI Empty
MesajKonu: Geri: BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI   BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI Icon_minitimePerş. Ekim 18, 2007 10:35 am

teşekkürler!
http://www.ultraslan.com/

BENDE DE BİR ACAYİP NİCK ÇILGINLIGI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-