Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

+18 bi kaç geyikte benden

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

+18 bi kaç geyikte benden Empty
MesajKonu: +18 bi kaç geyikte benden   +18 bi kaç geyikte benden Icon_minitimeC.tesi Kas. 17, 2007 7:25 pm

--------------------------------------------------------------------------------

kucuk ali okula basladigindan beri her gun ogretmeni aysel'e gidip ';
"efendim beni yanlis sinifa koydunuz. benim yerim birinci sinif degil. ablam ucuncu sinifta ama ben en az onun kadar akilliyim. hic olmazsa beni ucuncu sinifa alin" diye sikayet edermis.

bundan sikilan aysel ogretmen bir sabah ali'yi kaptigi gibi okul mudurune goturmus ve hadiseyi anlatmis. okul muduru "peki " demis "bu cocugu bir imtihan edelim, eger yeri ucuncu sinifsa o sinifa sokalim" ve sormaya baslamis,
"iki kere iki ? " ali hemen "dort" diye cevap vermis.
"sekiz kere dokuz?" ali "yetmis iki" demis. "kac mevsim var?" ali "dort" demis.

sinif hocasi mudure "musade ederseniz ben de birkac sual sorayim" demis ve sormus ;
"soyle bakalim ineklerde dort tane ama ben de iki tane var, bu nedir?"
ali "ayak " demis.
aysel ogretmen sormus "peki senin pantalonunda olup da benim pantalonumda olmayan nedir ?"
ali hemen " cep " demis.

bunun uzerine mudur aysel ogretmen'e donmus ve "hocam" demis "bu cocugu uc degil besinci sinifa koyalim, cunku son iki suale ben dogru cevap veremedim ama o verdi".

temel ile dursun sahilde gezerken bir lamba bulurlar. malum lamba olur da cin olmaz mi? ama bu sefer cinimiz çok meşgul bir cin ve der ki bizimkilere;
- benim çok işim var sizinle ilglilenemem, alın su 3'er yumurtayı her birini kırdıkça bir dileğinizi söyleyin yerine gelecektir.

neyse bizim temelle dursun ayrılırlar, aradan seneler gecer karşılaşırlar.

temel dursuna sorar;
-yav ne yaptın yumurtaları?

dursun;
- birini kırdım çok zengin olayım bitmez param olsun dedim, cok zengin oldum. ikinciyi kırdım çok güzel bir eşim olsun dedim, dünya güzeli bir kızla evlendim. üçüncüyü kırdım sağlığım sıhhatim yerinde olsun dedim çok şükür
hiç bir sağlık problemim yok. ya sen ne yaptın pek iyi gorunmuyosun?

temel;
-yaw sorma, yumurtaları aldım eve gittim tam içeri girdim biri düştü kırıldı.
gayri ihtiyari "hassittiiiir" dedim tum ev s.k le doldu bunun üzerine ikinci yumurtayı kırdım.
bütün s.k leri gotur dedim hepsi gitti...

dursun;
-eee üçüncü yumurta? son yumurtayı naaptın?

temel;
- üçüncü yumurtayi kirdim...
benimkini getir dedim...

horoza sormuşlar:
- yumurta mı tavuktan çıkar, tavuk mu yumurtadan?
- polemiğe girmem sikerim

adam karısı baldızı ve kaynanası ile hacca gider.. tavaf falan derken adam kaynanasının cadırından aglama sesi duyar ve dinlemeye başlar.. kadın; "allahım beni affet kocamı bir erkekle aldattım" diye yalvarmaktadır. neyse sonra bi aglama sesi daha duyar bakar ki badızda; "allahım beni affet kocamı 2 erkekle aldattım" diye aglamaktadır. adam telaşlanır sıra karısının cadırına gelmiştir ve karısı; "allahım, beni affet kocamı 3 erkekle aldattım" diye aglamaktadır.. adam perişan bi halde diz cöker ve ellerini kaldırır; "allahım beni affet, bu 3 orospuyu aldımda mubarek topraklara geldim

iki escinsel ucaga binmisler.gece vakti tabii ısıklar kapatılmıs,millet uykuya dalmis..bunlar sevismek istemisler,fantazi hesabı.biri digerine demis ki "sacmalama olmaz,biri duyar rezil oluruz herkese"
diğeri de dur bakalim bir kola ister gibi yapiyim eger ses seda cikmazsa sevisiriz demis.denemisler gelen giden olmamıs.bunlar da baslamis sevismeye.neyse sabah olmus,yaslı kadının biri hostesi cagırmıs.korka korka "su icebilir miyim lütfen.istemicektim ama dayanamadim artik " demis.hostes sasırmıs."ne var bunda ne zaman isterseniz getiririm ben size,görevimiz bu" demis.teyze cevap vermis "öyle deme kızım.adamcagızın biri kola istedi die sabaha kadar ziktiler"

ortaokul ogrencisi kahramanimiz, babasina sorar:
- baba, okulda ders verdiler, "politika nedir", anlatmamiz lazim. nedir politika?

baba oglunun yasina uygun bir formul bulur:

-bak yavrum, simdi su kelimeleri iyice aklinda tut... ben ucretli calisiyorum, buna kapitalizm diyoruz. parayi nasil harcayacagimiza annen karar veriyor, ona hukumet de. hepimiz aslinda senin icin cabaliyoruz, sen halk'sin. bebek kardesine bakan dadin, isci sinifi. kardesini de gelecek diye dusun. simdi bunlari boyle ezberle, yarin kahvaltida sana politikayi anlatirim.

oglan bunlari ezberler, aksam olur, herkes yatar.gece bizimki, kardesi kucuk bebegin aglamasiyla uyanir. gider bebegin odasina, bebek altini kirletilmis aglamaktadir. annesinin odasine girer, annesi derin bir uyku
cekmektedir, uyanmaz. dadinin odasina gider, bir bakar ki, babasi dadisiyla
ayni yatakta, "bebek agliyor" demesine hic aldiris eden bir halleri yok.
bizimkisi gerisin geriye doner, yatar...

ertesi sabah kahvaltida babasina,
"baba ben politika neymis anladim" der. babasi "neymis soyle bakalim" diye sorunca anlatir:
"kapitalizm, isci sinifini beceriyor. bu arada hukumet uyuyor. halk kimsenin umurunda degil. ve de gelecek bok icinde..."

doktorun biri yeni bir muayene açmış. kapıya yazmış...

"vizite ücreti 100 dolar. iyileştirmediğimiz hastaya beş mislini geri veriyoruz..."

vizite pahalı ama, doktor gerçekten doktor...

her gelen hasta iyileşip gidiyor...

doktorun ünü her geçen gün artıyormuş...

uyanığın biri doktora gidecek, iyileşmeyecek ve beş misli parayı geri alacak ya, kapıyı çalmış...

"doktor! ağzımın tadı hiç yok... öyle kötüyüm ki, hiçbir şeyin tadını alamıyorum..."

doktor... adama şöyle bir bakmış, hemşireye seslenmiş:"

hemşire hanım! sekiz numaralı kutuyu getirin"

hemşire adama uzatmış kutuyu, adam, bir kaşık içindekinden yemiş ve anında tükürmüş...

"ama bu bok!!!!!"

doktor sakin, "evet! iyileştiniz. tad alıyorsunuz artık.."

adam, parayı ödemiş sinirleri tepesinde gitmiş...

aradan birkaç ay geçmiş. büyük bir hırsla yeniden kapısına dayanmış doktorun...

"doktor bey, ben de hafıza kaybı başladı... herşeyi unutuyorum...!"

doktor, adama şöyle bir bakmış yine, hemşireye dönmüş, "kızım, sekiz numaralı kutuyu getirir misin?" demiş.

adam, hemen itiraz etmiş, "ama, o kutuda bok var!"...

doktor, "doğru! bakın, hafızanız da yerine geldi!...."

adam, ağlamaklı, hırsla ödemiş parayı çıkmış dışarı...

kurmuş da kurmuş intikam planlarını... birkaç ay sonra.."

doktor! ben de iktidarsızlık başladı... durumum kötü, hiçbir şey yapamıyorum..."

doktor adamı gözüyle şöyle bir inceleyip, "hemşire hanım sekiz numaralı kutuyu getirir misin" diye seslenince, adam, tüm hırsıyla,

"s.kecem, seni de sekiz numaralı kutunu da..." diye bağırmış..

doktor gayet sakin, "geçmiş olsun! artık yapabiliyorsunuz!!!!!!!!!"
http://www.ultraslan.com/

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-