Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Başkan'dan açıklamalar

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

MesajKonu: Başkan'dan açıklamalar   Perş. Kas. 15, 2007 10:14 pm

Başkan'dan açıklamalar

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, ''Galatasaray Kulübü'nün, benim başkanlığımda sevgi, saygı ve uyum içinde yönetildiğinden hiçbir Galatasaraylının şüphesi olmamalıdır'' dedi.

Canaydın, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, spor medyasında birkaç gündür sarı-kırmızılı yönetici ve sporcuları yıpratma amacı taşıyan iddialar içeren haberler yer aldığını ve bunun kendisini büyük üzüntüye sevk ettiğini kaydetti.

Açıklamada, şöyle denildi: ''Geçirdiğim rahatsızlık sürecinde ve sonrasında, kulübümüzün yönetimiyle ilgili hususlarda gerekli kararların alınması ve uygulanması bağlamında, yönetim kurulundaki arkadaşlarım büyük bir özveriyle Galatasaray'a hizmetlerine devam etmiş ve yokluğumu hissettirmemişlerdir. Ayrıca hiçbir yöneticimiz, kulüp içindeki görevini basamak yaparak kendi özel işlerinde kullanmaz. Galatasaray Kulübü'nün, benim başkanlığımda sevgi, saygı ve uyum içinde yönetildiğinden hiçbir Galatasaraylının şüphesi olmamalıdır.''

Kaynak: AA

15.11.2007

Ölüm her nerede olursa olsun...Toprağımda SARI- KIRMIZI güller açacaksa, Fatiha dan sonra Galatasaray MARŞI okunacaksa, Mezar taşımda Galatasaray lı DOĞDU Galatasaray lı ÖLDÜ yazacaksa, Varsın böyle ölüm hoşgelmiş sefa gelmiş...!!!
Kullanıcı profilini gör http://www.ultraslan.com/

Başkan'dan açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası