Hayta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayta

Bir Gençlik Patlaması..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayhan'ın forma özlemi

YazarMesaj
uAholigans
Moderator
Moderator
uAholigans

Location : Söz Konusu GALATASARAY ise Gerisi Teferr[uA]ttır!!!

Ayhan'ın forma özlemi Empty
MesajKonu: Ayhan'ın forma özlemi   Ayhan'ın forma özlemi Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 6:12 pm

Ayhan'ın forma özlemi
Ayhan, Norveç maçında ay yıldızlı formayı giyemeyecek olmanın üzüntüsünü arkadaşlarının alacağı galibiyetin unutturacağını söyledi

Galatasaray’da yıllardır istikrar tablosu sergileyerek takımın vazgeçilmezi olan ve Karl Heinz Feldkamp’ın da gözdeleri arasında yer alan Ayhan Akman, şanssızlıktan yakındı, formasını özlediğini söyledi. Alman hocanın takımda her zaman görmek istediği isimlerin başında gelen tecrübeli futbolcu, fıtık ameliyatı sonrası uzun süre sahalardan uzak kaldı. İki haftaya kadar hazır duruma geleceğini ve oynayacağını kaydeden Ayhan, kritik Norveç maçı öncesi ay yıldızlı ekibimiz hakkında şunları söyledi:

Bu fırsat kaçmaz

"Futbolu çok özledim. Oynamadıkça, kahroluyorum. Galatasaray’da sezona çok iyi başlamıştım. Uzun bir aranın ardından Milli Takım’a da seçilmenin mutluluğunu yaşadım. Ancak, sakatlığım yüzünden tarihi Norveç maçı kadrosunda olamamak beni yıktı. Tam benlik maçtı. Böylesine final sınavlarını çok severim. Ancak, ay yıldızlı forma altındaki arkadaşlarım ellerinden geleni yapacaklar ve kazanıp, dönecekler. Avrupa kapılarının açılması için bu son şansımız. Bu fırsatı kaçırmayacağız"

Ben işimi yaparım

Futbolda sakatlığın olduğunu ama takım arkadaşlarını dışarıdan seyretmenin büyük acı verdiğini de sözlerine ekleyen Ayhan, "Milli Takım dışında Galatasaray’ın, UEFA Kupası sınavlarında da forma giyemedim. İçim içimi yedi. Şu anda güç depoluyorum. Çalışmalarımı aralıksız sürdürüyorum. İki hafta sonra oynayacak duruma geleceğim. Her şey hocama bağlı. Görev verdiği taktirde yine elimden gelenin en iyisini yapacağım. Sürekli oynarken, takımdan uzak kalmak kadar kötü bir durum olamaz. Hiçbir meslekdaşımın bu acıyı yaşamasını da istemem. Futbolcunun derdini, futbolcu anlar" diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

15.11.2007
http://www.ultraslan.com/

Ayhan'ın forma özlemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex forma giyemeyecek
» Sabri Forma Bekliyor